Mé aktuální kurzy


Pod přízviskem Dangie orientální tanec učím už řadu let. Aktuálně vyučuji kurzy orientálních tanců v Praze 18 v Letňanech. Na mých lekcích si zaručeně odpočinete a vždy se naučíte něco nového.

Má cesta k orientálnímu břišnímu tanci

K orientálnímu tanci jsem se dostala před deseti lety úplnou náhodou, když jsem v centru města uviděla plakát… rozhodla jsem se tam zajít podívat. Začalo to jako zajímavá pohybová aktivita a skončilo to jako láska, která mě osvobozuje a zároveň mě nutí se zlepšovat a překonávat různé svoje hranice. Jsem ráda, když se mi to podaří předat dál. Když dámy (i pánové!) odcházejí z hodin sice fyzicky unavené, ale spokojené a odpočaté.

O mé výuce

Na lekcích orientálního tance vždy začínám rozcvičkou, následují jednotlivé prvky, krátké kombinace i choreografie, v závěru je vždy protažení. Vše vysvětluji i individuálně včetně různých tipů a triků – ve výuce tance čerpám i ze svých ostatních pedagogických zkušeností.

Přijďte si s Dangie zatančit orientální tanec. Má velice ženský styl, milý přístup a zaručeně budete z jejích lekcí odcházet odpočaté a nabité energií do dalších činností.

V současné době jsem členkou skupiny Eshta, ale vystupuji i sólově. Když netančím, dělám jógu. hladím u knížky své dvě kočky a nebo dělám spoustu dalších věcí.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.