Mé aktuální kurzy


Pro umělecké účely používám pseudonym Zafar, mé pravé jméno je Tomáš Klinger. Na svých kurzech v pražských Letňanech se zaměřuji především na techniku, drillování prvků, posilování a detailní práci se svým tělem.

O mé cestě k tanci

Tančím už spoustu let. Moje první taneční krůčky se uskutečnily v Jablonci nad Nisou. Záhy jsem se zúčastnil nemála vystoupení v Jablonci nad Nisou a okolí. Brzy pak také v Praze nebo Mladé Boleslavi.

Díky Youtube jsem se poprvé seznámil s American Tribal Style® a Tribal Fusion. Tyto taneční styly mi takřka učarovaly. Nejdříve jsem je studoval u nás v České republice. Stále se vzdělávám u mnoha významných zahraničních tanečníků a tanečnic. Například Kami Liddle, Mardi Love, Illana Rivière, Samanthy Emanuel, Alisy Gurové a mnoha dalších.

Mé taneční úspěchy

V roce 2015 jsem v soutěži Let’s Dance Prague Oriental Competition vybojoval první místo v kategorii Tribal. Za dosavadní největší taneční úspěch považuji účast na 11. ročníku festivalu Let’s Dance. Organizátoři mně na festival pozvali jako lektora, porotce v soutěži a vystupujícího na galashow.

Rád se vracím ke kořenům, a tak se v současnosti vzdělávám především u Suhaily Salimpour. Jsem držitelem certifikátu Suhaila Salimpour Belly Dance format level 1 a již se moc těším na další intenzivní kurzy.

Pokud by Vás zajímalo, co dělám kromě tance, pak vězte, že jsem absolventem na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.