Letní certifikace tanečních kurzů 2023

Letní certifikace tanečních kurzů 2023
Certifikace show 2023 Líbeznice
Certifikace show 2023 Líbeznice

V neděli 25.6.2023 se sešlo přes dvěstě tanečnic a jejich hostů na naší tradiční taneční letní certifikaci.

Své taneční umění předvedly tanečnice z kurzů Institutu regenerace z Prahy 1, 2, 4, 5, 8, 9, z Mělníka, z Lysé nad Labem, z Líbeznic, z Neratovic, ze Staré Boleslavi, z Říčan.

Mohli jste shlédnout krásná taneční vystoupení – pestrou škálu orientálních stylů a fúzí, barev a kostýmů a krásných rekvizit. Naše pozvání také přijala tanečnice Pavlína Jiráková z Českých Budějovic a také bubeníci z formace PERKUTO z Českých Budějovic, kteří zároveň podpořili naše tanečnice svým zvukařským uměním.

Čekala na vás i bohatá tombola plná překrásných a praktických dárků. K zakoupení byly také krásné originální šátky a sukně na břišní tanec dovezené z Káhiry a tréninkové sukýnky ušité naší lektorkou Hankou. Doufáme a pevně věříme, že na příštím vystoupení se v nich potkáme 🙂

Děkujeme všem, kteří přišli a vytvořili tak s námi krásnou přátelskou atmosféru. Už nyní se moc těšíme na další nejen taneční akce, ale také na naše kurzy, na které vás srdečně zveme. Jako malou ochutnávku ze show si můžete prohlédnout fotografie.

Za fotografie moc děkujeme skvělému panu fotografovi Jaroslavu Soukupovi.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny