Orientální tanec pro radost Praha 8 Kobylisy

Orientální tanec pro radost Praha 8 Kobylisy

Orientální tanec pro radost Praha 8 Kobylisy

Pro koho: začátečnice

První lekce: 15.9.2021

Poslední lekce: 15.12.2021

Čas: středa, 20:15 – 21:15

Počet lekcí: 12

Cena kurzu: 1830,-Kč

Lokalita: Dům Dětského baletu, Praha 8, Kobylisy, Na Pěšinách 9/44

Lektor: Darina

Již tradičně v prostorách Domu dětského baletu se otevírá nový kurz orientálního tance pro začátečnice. Na hodinách se naučíte všem základním prvkům, objevíte kouzlo uvolnění pánve, posílení břišních a zádových svalů, ke svému tanci zapojíte paže, dlaně, ramena a hrudník. U každé nové hodiny se ještě více uvolníte a zpevníte. Na mých hodinách je důležité, aby se všechny ženy cítily dobře bez zbytečného stresu z těžkých krokových variací, nejraději mám úsměv a radost z pohybu.

Nepotřebujete žádné speciální dovednosti ani pomůcky, stačí jen dobrá nálada a chuť tančit.

Pro začátečnice je vhodné pohodlné oblečení – legíny, tričko nezakrývající boky, boty bez podpatků, (baletní piškoty, tenisky vhodné nejsou) nebo bosky.

První lekce je zdarma ukázková. Lekce se nekoná 27.10. a 17.11.

Těšíme se na Vás na kurzu Orientální tanec pro radost Praha 8 Kobylisy.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.

O tanci

Tanec se stal naší vášní. Všechny naše lektorky se specializují na výuku egyptského tanečního stylu. Tento styl se vyznačuje elegancí, velkými akcenty boky, ladnými pažemi. Abychom stále udržovali vaší pozornost, střídáme témata. Orientální tanec má totiž mnoho podob. Mezi nejoblíbenější patří klasické Raks sharki, drum solo, baladi, shaabi, folklorní styly, jako je saidi, hagalla, fellahi, nubia. Velice oblíbený mezi klientkami je tanec se závojem, s vějířem, s hedvábnými fan veils. Velké popularitě se těší i různé taneční fúze – propojení orientálního tance s flamencem, tangem, salsou, cikánské tance atp.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny