Orientální tanec pro začátečnice Praha 8 Ďáblice

Orientální tanec pro začátečnice Praha 8 Ďáblice

Orientální tanec pro začátečnice Praha 8 Ďáblice

Pro koho: začátečnice

První lekce: 16.9.2021

Poslední lekce: 9.12.2021

Čas: středa, 18:00 – 19:15

Počet lekcí: 12

Cena kurzu: 1830,-Kč

Lokalita: Rehaklub, Praha 8 Ďáblice, Legionářů 514/62

Lektor: Darina

V tomto kurzu se naučíte vnímat své tělo jako jeden celek, zpevníte paže a břišní svaly správným dýcháním. Všechny základní prvky se naučíte natolik, že budete hvězdou na každém parketu.

Čeká Vás vzdušný zrcadlový sál se spoustou místa. Užijete si hodně legrace, krásné hudby a poznáte nové kamarádky.

Těší se na Vás lektorka Darina, která orientální tanec miluje.

První lekce je zdarma ukázková. Přijďte si tanec vyzkoušet 🙂

Lekce se nekoná 28. 10. 2021.

Těšíme se na Vás na kurzu Orientální tanec pro začátečnice Praha 8 Ďáblice.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.

O tanci

Tanec se stal naší vášní. Všechny naše lektorky se specializují na výuku egyptského tanečního stylu. Tento styl se vyznačuje elegancí, velkými akcenty boky, ladnými pažemi. Abychom stále udržovali vaší pozornost, střídáme témata. Orientální tanec má totiž mnoho podob. Mezi nejoblíbenější patří klasické Raks sharki, drum solo, baladi, shaabi, folklorní styly, jako je saidi, hagalla, fellahi, nubia. Velice oblíbený mezi klientkami je tanec se závojem, s vějířem, s hedvábnými fan veils. Velké popularitě se těší i různé taneční fúze – propojení orientálního tance s flamencem, tangem, salsou, cikánské tance atp.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny