Svižný orientální tanec Praha 8 Kobylisy

Svižný orientální tanec Praha 8 Kobylisy

Svižný orientální tanec Praha 8 Kobylisy

Pro koho: pokročilí

První lekce: 15.9.2021

Poslední lekce: 15.12.2021

Čas: středa, 19:15 – 20:15

Počet lekcí: 12

Cena kurzu: 1990,-Kč

Lokalita: Dům Dětského baletu, Praha 8, Kobylisy, Na Pěšinách 9/44

Lektor: Darina

V tomto kurzu se na Vás těší Darina, čekají Vás opět dynamické hodiny plné tance, nových krokových variací, využití celého tanečního prostoru, a hlavně opravdu hodně legrace.

Rekvizity jako svíčky, závoje, vějíře, tamburíny přidáme později, sami si vyberete, co Vám bude slušet nejvíce. Spolu vytvoříme novou choreografii, která propojí všechny tanečnice, bude skupinová tak, aby nikdo neměl šanci mít pocit, že je na parketu sám.

Pokud váháte, zda se na tento kurz připojit, prosím podívejte se na naše fotografie z minulých kurzů, uvidíte samé skvělé ženy, které spojila chuť tančit orientální tanec.

Lekce se nekoná 27.10. a 17.11.

Těšíme se na Vás na kurzu Svižný orientální tanec Praha 8 Kobylisy.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.

O tanci

Tanec se stal naší vášní. Všechny naše lektorky se specializují na výuku egyptského tanečního stylu. Tento styl se vyznačuje elegancí, velkými akcenty boky, ladnými pažemi. Abychom stále udržovali vaší pozornost, střídáme témata. Orientální tanec má totiž mnoho podob. Mezi nejoblíbenější patří klasické Raks sharki, drum solo, baladi, shaabi, folklorní styly, jako je saidi, hagalla, fellahi, nubia. Velice oblíbený mezi klientkami je tanec se závojem, s vějířem, s hedvábnými fan veils. Velké popularitě se těší i různé taneční fúze – propojení orientálního tance s flamencem, tangem, salsou, cikánské tance atp.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny