Tanec v rytmu orientu Praha 5

Tanec v rytmu orientu Praha 5

Tanec v rytmu orientu Praha 5

Pro koho: začátečnice

První lekce: 13.9.2021

Poslední lekce: 6.12.2021

Čas: středa, 19:15 – 20:30

Počet lekcí: 12

Cena kurzu: 1820,-Kč

Lokalita: ZŠ a MŠ Chaplinovo náměstí 1/615, Praha 5, Hlubočepy

Lektor: Karolína

Tento kurz je určen pro začátečnice a během něj se naučíte základní prvky orientálního tance, dozvíte se více o arabských rytmech a hudbě a naučíte se kontrolovat svaly, které jsou k orientálnímu tanci potřeba. Součástí kurzu bude také nácvik jednoduché choreografie drum sola, tedy tanec v doprovodu bubnů. Součástí každé lekce je protažení, posilování, trénink techniky a nácvik choreografie.

První lekce je ZDARMA UKÁZKOVÁ. Přijďte si tanec vyzkoušet.

Lekce se nekoná 27.9.2021.

Těšíme se na Vás na kurzu Tanec v rytmu orientu Praha 5.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.

O tanci

Tanec se stal naší vášní. Všechny naše lektorky se specializují na výuku egyptského tanečního stylu. Tento styl se vyznačuje elegancí, velkými akcenty boky, ladnými pažemi. Abychom stále udržovali vaší pozornost, střídáme témata. Orientální tanec má totiž mnoho podob. Mezi nejoblíbenější patří klasické Raks sharki, drum solo, baladi, shaabi, folklorní styly, jako je saidi, hagalla, fellahi, nubia. Velice oblíbený mezi klientkami je tanec se závojem, s vějířem, s hedvábnými fan veils. Velké popularitě se těší i různé taneční fúze – propojení orientálního tance s flamencem, tangem, salsou, cikánské tance atp.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny