Taneční probuzení Praha 9

Taneční probuzení Praha 9

Taneční probuzení Praha 9

Pro koho: začátečníci

První lekce: 14.9.2021

Poslední lekce: 7.12.2021

Čas: středa, 7:30 – 8:30

Počet lekcí: 12

Cena kurzu: 1650,-Kč

Lokalita: KC Knoflík, Jablonecká 723/4, Praha 9 Prosek

Lektor: Najya

Na ranních lekcích se pokaždé zlehka protáhneme, rozpružíme páteř a zacvičíme si jednoduché a efektní cviky vhodné pro každou ženu.

Následně si zatančíme nejen v rytmu orientu. Naučíme se postupně zlehka pracovat s tělem, izolacemi pánve, prvky břišního tance a vše zakončíme pokaždé jinou svižnou kombinací ve stylu orientálního tance.

První lekce je ZDARMA UKÁZKOVÁ. Přijďte si lekci vyzkoušet!

Lekce se nekoná 28. 9. 2021

Těšíme se na Vás na kurzu Taneční probuzení Praha 9.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.

O tanci

Tanec se stal naší vášní. Všechny naše lektorky se specializují na výuku egyptského tanečního stylu. Tento styl se vyznačuje elegancí, velkými akcenty boky, ladnými pažemi. Abychom stále udržovali vaší pozornost, střídáme témata. Orientální tanec má totiž mnoho podob. Mezi nejoblíbenější patří klasické Raks sharki, drum solo, baladi, shaabi, folklorní styly, jako je saidi, hagalla, fellahi, nubia. Velice oblíbený mezi klientkami je tanec se závojem, s vějířem, s hedvábnými fan veils. Velké popularitě se těší i různé taneční fúze – propojení orientálního tance s flamencem, tangem, salsou, cikánské tance atp.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny