Mé aktuální kurzy


Hanka učí jako lektorka orientální tanec v Čelákovicích. Je učitelkou i ve své hlavní profesi, a proto jsou její lekce systematické, zábavné, poučné a každý se v nich zaručeně cítí dobře.

Moje cesta k orientálnímu tanci

K orientálnímu tanci jsem se poprvé dostala stejně tak, jako dnes vy. Přihlásila jsem se jako kurzistka na lekce pro začátečníky v roce 2009. Jak míjely roky, měnila se i pokročilost a najednou pro mě byl břišní tanec něco víc než jen otočky, kroky, akcenty…. orientální tanec se stal mojí součástí, radostí i smutkem, odpočinkem, dřinou i zapomněním na leckdy náročnou realitu.

Moje vzdělání

V průběhu let jsem absolvovala mnoho vzdělávacích seminářů a v roce 2019 jsem absolvovala certifikovaný program Lektor Orientálního Tance. Od roku 2017 se věnuji i perskému tanci, který je navíc propojen přímo s přírodou.

Moje výuka

Na tanečních lekcích bych vás ráda seznámila nejen orientální technikou (vždy s konkrétním zaměřením), samozřejmostí je také rozcvička se zaměřením na rovná, zdravá záda, historií tance, procvičení prvků, kombinací (popř. choreografie) i závěrečnou relaxací a uvolnění svalů. Moc se těším, až se spolu na takové lekci potkáme a až jednou objevíte, co znamená tanec i pro vás.

Hanka se na vás těší na svých hravých lekcích orientálního tance v Čelákovicích. Tančíme v tělocvičně u Městského bazénu.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.