Všichni naši lektoři prošli kvalitním vzděláním a mají dlouholeté zkušenosti jak s orientálním tancem, tak i s výukou. Dbáme na to, abychom se stále vzdělávali a abychom vytvářeli na svých lekcích pohodu a vřelou atmosféru. Těšíme se na vás.

Jana Najya

Vyučovat orientální tanec jsem začala v září 2011, momentálně učím na ve Staré Boleslavi, v Mělníku a v Neratovicích. Chodí ke mne ženy rozličného věku i postavy, začátečnice i pokročilé. Na lekcích se věnujeme nejen výuce orientáních prvků, ale též uceleným choreografiím. 

Darina

Jmenuji se Darina a své kurzy mám v městské části Prahy Ďáblice a Kobylisy. V Institutu vyučuji od roku 2019, ale mám za sebou už více jak deset let zkušeností výukou orientálního tance.

Hanka KB 

Jmenuji se Hanka a tanec učím v Čelákovicích. K orientálnímu tanci jsem se poprvé dostala tak, jako dnes vy. Přihlásila jsem se jako kurzistka na lekce orientálního tance pro začátečníky v roce 2009. Jak míjely roky, měnila se i pokročilost a najednou pro mě byl tanec něco víc než jen otočky, kroky, akcenty…. stal se mojí součástí, radostí i smutkem, odpočinkem, dřinou i zapomněním na leckdy náročnou realitu.

Jana Č.

Jmenuji se Jana Č. a vedu pravidelné kurzy orientálního tance v Praze na Proseku a v Krči. Tanec a výuka mně naplňují a už si bez nich nedokážu svůj život představit.

Kamila Camarina

Jmenuji se Kamila a aktuálně učím kurzy na Mělníku a na Praze 1. Orientální tanec (egyptský styl) mě provází již od roku 2004. Vyučuji jej již přes 14 let a v rámci Institutu regenerace od roku 2015. Nyní vedu kurzy pro mírně pokročilé i pokročilé.

Karolína Zahra

Jmenuji se Karolína a své kurzy dělám v pražské části Barrandov. Výuce orientálního tance se věnuji od roku 2012. Momentálně učím  každé pondělí začátečnice i pokročilé a věnujeme se často různým fusionům. 

Lubka

Jmenuji se Lubka a vedu kurzy orientálního tance v Lysé nad Labem a v Líbeznicích. Miluji tanec a vůbec pohyb jakéhokoli druhu. Ráda se vracím k základům tance, snažím se tanečnicím předat maximum z toho, co jsem za léta načerpala

Lucie Dangie

Pod přízviskem Dangie orientální tanec učím už řadu let. Aktuálně vyučuji kurzy orientálních tanců v Praze 18 v Letňanech. Na mých lekcích si zaručeně odpočinete a vždy se naučíte něco nového.

Luned Het

Jmenuji se Lucie Kloboučková, ale vystupuji a učím pod přízviskem Luned. Vyučuji orientální tanec na Praze 3 – Žižkově v Bořivojově ulici. Břišní tanec je mou přirozenou součástí a díky němu cítím štěstí a radost, které se ve vás pokusím vzbudit také. Mé lekce se vyznačují naprostou pohodou, lehkostí a milou atmosférou.

Marcelka

Jmenuji se Marcela a učím orientální tanec v Lysé nad Labem. Mým oblíbeným stylem je orientální pop. Mé lekce se vyznačují živou energií, kterou se snažím přenést spolu s radostí z pohybu na své žačky.

Mariell Arne

Mariell Arne

Jmenuji se Mariell Arne a vedu kurzy orientálního tance v Čelákovicích.

Šárka

Jmenuji se Šárka a vyučuji orientální tanec v Říčanech. Tanci se věnuji již mnoho let. Mé hodiny jsou velmi příjemné, uvolněné, odpočinkové. A zároveň precizní a svižné. Své klientky ráda nadchnu pro různé orientální styly.