Všichni naši lektoři prošli kvalitním vzděláním a mají dlouholeté zkušenosti jak s orientálním tancem, tak i s výukou. Dbáme na to, abychom se stále vzdělávali a abychom vytvářeli na svých lekcích pohodu a vřelou atmosféru. Těšíme se na vás.

Jana Najya

Vyučovat orientální tanec jsem začala v září 2011, momentálně učím na ve Staré Boleslavi, v Mělníku a v Neratovicích. Chodí ke mne ženy rozličného věku i postavy, začátečnice i pokročilé. Na lekcích se věnujeme nejen výuce orientáních prvků, ale též uceleným choreografiím. 

Bára

Jmenuji se Bára a v současné době vedu kurz pro pokročilé v Mělníku. V tanci je pro mě důležitý prožitek, radost z pohybu, ladnost a ženskost. Lekce tance jsou jedinečnou možností k uvolnění a vyjádření sebe sama, aneb když tančím, jsem to já. Zároveň kladu důraz na techniku a správné provedení pohybů.  

Darina

Jmenuji se Darina a své kurzy mám v městské části Prahy Ďáblice a Kobylisy. V Institutu vyučuji od roku 2019, ale mám za sebou už více jak deset let zkušeností výukou orientálního tance.

Hanka KB 

Jmenuji se Hanka a tanec učím v Čelákovicích. K orientálnímu tanci jsem se poprvé dostala tak, jako dnes vy. Přihlásila jsem se jako kurzistka na lekce orientálního tance pro začátečníky v roce 2009. Jak míjely roky, měnila se i pokročilost a najednou pro mě byl tanec něco víc než jen otočky, kroky, akcenty…. stal se mojí součástí, radostí i smutkem, odpočinkem, dřinou i zapomněním na leckdy náročnou realitu.

Ilona

Jmenuji se Ilona, říkají mi Ilče a tančím a učím v Lysé nad Labem. Tanec a hudba mi přináší vnitřní a duševní svobodu a relaxaci. Orientální tanec je sice formován styly, rytmem a správným provedením typických prvků, přesto je v něm možné tančit svobodně a osobitě. Miluji ladnost a zajímavé rytmy a chtěla bych každou choreografii tvořit na hudbu, která se líbí i mým tanečnicím. Sdílená radost a touha po pohybu často stačí k základům tance, na kterých stavíme svoje choreografie a naučíme se novému.

Jana Č.

Jmenuji se Jana Č. a vedu pravidelné kurzy orientálního tance v Praze na Proseku, Žižkově a v Krči. Tanec a výuka mně naplňují a už si bez nich nedokážu svůj život představit.

Kamila Camarina

Jmenuji se Kamila a aktuálně učím kurzy na Mělníku a na Praze 1. Orientální tanec (egyptský styl) mě provází již od roku 2004. Vyučuji jej již přes 14 let a v rámci Institutu regenerace od roku 2015. Nyní vedu kurzy pro mírně pokročilé i pokročilé.

Karolína Zahra

Jmenuji se Karolína a své kurzy dělám v pražské části Barrandov. Výuce orientálního tance se věnuji od roku 2012. Momentálně učím  každé pondělí začátečnice i pokročilé a věnujeme se často různým fusionům. 

Lubka

Jmenuji se Lubka a vedu kurzy orientálního tance v Lysé nad Labem a v Líbeznicích. Miluji tanec a vůbec pohyb jakéhokoli druhu. Ráda se vracím k základům tance, snažím se tanečnicím předat maximum z toho, co jsem za léta načerpala

Lucie Dangie

Pod přízviskem Dangie orientální tanec učím už řadu let. Aktuálně vyučuji kurzy orientálních tanců v Praze 18 v Letňanech. Na mých lekcích si zaručeně odpočinete a vždy se naučíte něco nového.

Marcelka

Jmenuji se Marcela a učím orientální tanec v Lysé nad Labem. Mým oblíbeným stylem je orientální pop. Mé lekce se vyznačují živou energií, kterou se snažím přenést spolu s radostí z pohybu na své žačky.

Mariell Arne

Mariell Arne

Jmenuji se Mariell Arne a vedu kurzy orientálního tance na Žižkově s v Letňanech. 

Monika

Jmenuji se Monika a orientálnímu tanci se věnuji přes 12 let. Nové i stávající tanečnice ráda přivítám v kurzu orientálního tance pro začátečníky a mírně pokročilé  na Praze 1. Společně budeme objevovat krásu a radost z ladných pohybů, které vlévají energii do celého těla. 

Šárka

Jmenuji se Šárka a vyučuji orientální tanec v Říčanech. Tanci se věnuji již mnoho let. Mé hodiny jsou velmi příjemné, uvolněné, odpočinkové. A zároveň precizní a svižné. Své klientky ráda nadchnu pro různé orientální styly.