Mé aktuální kurzy


Již mnoho let vede Jana Č. orientální tance v Praze 9 na Proseku a v Praze 4 v Krči. Břišní tanec je její přirozenou součástí. Její lekce se vyznačují naprostou pohodou, radostí z pohybu, systematičností a velikou originalitou vyučovaných choreografií.

Má cesta k orientálnímu břišnímu tanci

Kouzlo orientálního tance mi poprvé odhalila v roce 2004 lektorka Lucie Kárová Šrámková. Již po prvním „odtančeném“ kurzu jsem věděla, že se orientální tanec stane neodmyslitelnou součástí mého života. Své obzory si dále rozšiřuji na seminářích předních českých i zahraničních lektorů. Od roku 2014 jsem členkou taneční skupiny Matahari Group podvedením K. Štraus Idris. Absolvovala jsem vzdělávacího program Teorie a praxe orientální tanečnice I a II pod vedením úžasné Badriyah. V roce 2019 jsem absolovovala akreditovaný vzdělávací program Lektor orientálního tance (Vzdělávací program „Učím, tedy jsem“ Kathreen Derouet, MŠMT ČR).

Moje výuka

Tanec a výuka mě naplňují a už si bez nich nedokážu svůj život představit. Na hodinách se snažím předávat nejen praktické a teoretické poznatky, ale i radost a uvolnění vycházející z tance.

Těšíme se na vás s Janou Č. na kurzech orientáního tance v Praze pro začátečnice i pro pokročilé tanečnice, vyučuje každé úterý na Praze 4 v Hobbycentru 4 a každou středu na Praze 9 na Proseku. Janička je báječná učitelka a dělá jí velikou radost předávat toto krásné taneční umění dál.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.