Elegantní orientální tanec pro 40+

Elegantní orientální tanec pro 40+

Elegantní orientální tanec pro 40+

Pro koho: začátečnice

První lekce: 16.9.2021

Poslední lekce: 9.12.2021

Čas: středa, 18:00 – 19:00

Počet lekcí: 12

Cena kurzu: 1830,-Kč

Lokalita: RC Parníček Lysá nad Labem, Jedličkova 1938/9

Lektor: Marcelka

Orientální tanec mi přináší radost a uvolnění, pomáhá mi odbourávat stres a zlepšit pohyblivost a koordinaci celého těla. Každou lekci zahájíme úvodním zahřáním a roztančením. Postupně budeme přidávat nové prvky a kombinace. Zaměříme se nejen na plynulé pohyby (kroužky, osmičky a vlnky), ale i charakteristické akcenty a shimmy, které jsou kořením orientálního tance. Těším se na společné tančení.

První lekce je UKÁZKOVÁ ZDARMA. Přijďte si tanec vyzkoušet.

Lekce se nekoná 28.10.2021

Těšíme se na Vás na kurzu Elegantní orientální tanec pro 40+.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.

O tanci

Tanec se stal naší vášní. Všechny naše lektorky se specializují na výuku egyptského tanečního stylu. Tento styl se vyznačuje elegancí, velkými akcenty boky, ladnými pažemi. Abychom stále udržovali vaší pozornost, střídáme témata. Orientální tanec má totiž mnoho podob. Mezi nejoblíbenější patří klasické Raks sharki, drum solo, baladi, shaabi, folklorní styly, jako je saidi, hagalla, fellahi, nubia. Velice oblíbený mezi klientkami je tanec se závojem, s vějířem, s hedvábnými fan veils. Velké popularitě se těší i různé taneční fúze – propojení orientálního tance s flamencem, tangem, salsou, cikánské tance atp.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny