HAFLA PODZIMNÍCH KURZŮ

HAFLA PODZIMNÍCH KURZŮ

Přijďte si zatančit! Hafla podzimních kurzů je tady. NENECHTE SI UJÍT!

  • osvěžte si přes léto naučené tance v jarních kurzech a přijďte si je ještě jednou zatančit. Anebo si vytvořte vlastní. 
  • přijďte se podívat na krásné tanečnice a energické tance
  • podpořte svou přítomností amatérské tanečnice, které se rozhodly přemoci svou nervozitu a posunout svůj tanec i sebedůvěru o notný kus dále
  • vstupné/příspěvek na organizaci dobrovolný.
  • BAZÁREK – máte doma nepoužívané taneční kostýmy, tréninkové oblečení, šperky? Přijďte to nabídnout dalším tanečnicím.
  • začínáte tančit a chcete vidět různé pojetí orientálního tance, dozvědět se něco o historii tance? Přijďte a ptejte se. Budou zde tanečnice a lektorky, které rády odpoví zvídavé otázky.

Své vystoupení přihlaste na e-mailu: najya@institutregenerace.cz

Svou účast stačí potvrdit zde. Kapacita sálu je omezená.

Akce se koná 20.9. od 16h v Neratovicích v Klubu restaurace OSKAR.

Součástí bude i malá diskotéka, taneční soutěž a výuka přímo na place pro všechny 🙂

To je Hafla podzimních kurzů. Těšíme se!

Tancem ku zdraví

Ráda bych ale zdůraznila význam fenoménu dnešní doby s názvem břišní tanec (břišní tanec je sice starý několik tisíc let, ale v dnešní uspěchané době získává stále více na popularitě v našich končinách). Mnoho dam, včetně mé maličkosti, začíná s tancem především z důvodů výše zmíněných. Jsou si vědomy ztuhlých a pobolívajících zad v důsledku špatného držení těla, sedavého zaměstnání atp.

Břišní, neboli orientální tanec je ideální aktivitou pro ženy s drobnými potížemi zad. Základem tanečních pohybů je totiž práce s břišními, ale i se zádovými svaly. Systematickým protahováním svalů dochází k jejich aktivizaci a větší elasticitě. Díky zpevnění svalů v oblasti trupu dochází k přenesení břemene ze zad do středu bytosti, tedy do bříška. Dále se pravidelným prováděním izolovaných pohybů hrudníkem povedlo mnoha dámám srovnat celkový dojem z držení těla.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny