Stránka o nás popisuje naši činnost. INSTITUT REGENERACE vznikl v roce 2002, původně jako umělecká agentura nových možností. Institut regenerace pořádá kurzy tance již od svého počátku. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců.

Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části Středočeského kraje. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR. Do dnešních dnů prošlo Institutem Regenerace několik tisíc skvělých a báječných dam, které zde rozvíjely svou lásku k tanci.

Pro koho je orientální tanec vhodný a jeho pozitivní zdravotní účinky

Naším cílem je nabídnout vyžití ženám a dívkám, které mají chuť se rozvíjet, tančit, hýbat se, pozměnit svůj dosavadní životní styl, seznámit se se ženami podobně naladěnými. Taneční kurzy doporučujeme všem ženám bez rozdílu věku a váhy. Taneční pohyby vedou k uvolnění, protažení a zároveň ke zpevnění pánevní oblasti a celé páteře. Proto je břišní tanec, i další druhy tanců, ze zdravotního hlediska indikován všem ženám, které trpí chronickými bolestmi zad a hlavy, před porodem a po porodu, při problémech s otěhotněním. Zaměřujeme se přitom zejména na Střední Čechy a Prahu. 

Naše kurzy jsou určeny všem dámám a ženám, které chtějí lépe poznat své tělo a rozvíjet krásné a přirozené taneční umění. Více o nás se dozvíte na našich sociálních sítích.