ORIENTÁLNÍ HAPPENING v Divadle Gong 25.9.2022

ORIENTÁLNÍ HAPPENING v Divadle Gong 25.9.2022

V září 2022 se v Divadle Gong odehrál 2. ročník orientální akce s názvem Orientální Happening pořádaný Institutem regenerace.

Cílem této akce je propojovat orientální taneční scénu ČR, podporovat taneční komunitu a rozšiřovat povědomí o orientálním tanci mezi širokou veřejnost.

Na akci jste mohli zhlédnout krásná taneční vystoupení, která ukázala celou škálu orientálních stylů, fúzí, kostýmů a rozličných choreografií. Zatančily nám lektorky a kurzistky Institutu regenerace, Sharie Bellydance z Rakovníka, Aiwa Tribe s Khalidou z Českých Budějovic, Jana Jayanti ze studia Naplno, Kathreen Deruet z Centra Tance, Iveta Petříková ze studia Najla z Jablonce, Persian Divas, skupina Samirah z Pardubic, Karolína Čandová ze Sedlčan, Margo Fairuz a Elena Smola ze Záporoží.

Tanečnice a diváci si zde mohli dát i něco na zub z klasické orientální kuchyně, kterou připravila Ivanka, a mohli si zakoupit taneční tréninkové oblečení a kostýmy zbrusu nové od Renata Fashion, Veroniky, či z druhé ruky od tanečnic, také krásné originální šátky na břišní tanec z Káhiry, šperky z dílny naší lektorky Hanky aj.

Děkujeme všem, kteří přišli a vytvořili tak s námi krásnou přátelskou atmosféru. Už nyní se moc těšíme na ORIENTÁLNÍ HAPPENING 2023.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny