Orientální tanec pro radost Čelákovice

Orientální tanec pro radost Čelákovice

Orientální tanec pro radost Čelákovice

Pro koho: začátečnice a mírně pokročilé

První lekce: 15.9.2021

Poslední lekce: 15.12.2021

Čas: středa, 18:00 – 19:15

Počet lekcí: 12

Cena kurzu: 1990,-Kč

Lokalita: Městský bazén Čelákovice, Sady 17. listopadu 1753

Lektor: Hanka

Taneční lekce začíná rozcvičkou se zaměřením na rovná záda a postupným zahřátím (aktivací) všech svalů. Následně věnujeme pár minut na precizní práci nohou a ladnou chůzi a pokračujeme základními prvky orientálního tance (kroužky, shimmy, vlny, izolace apod.) s vysvětlením. Ráda se věnuji i prvkům na základě dotazů či ujasnění techniky. Jednotlivé prvky procvičujeme následně v kombinacích, ze kterých postupně vzniká taneční choreografie. Na konci lekce následuje zklidnění a protažení celého těla a najednou je konec. Tak zase příště, budu se těšit ????

Lekce se nekoná 27.10.2021 a 17.11.2021.

Těšíme se na Vás na kurzu Orientální tanec pro radost Čelákovice.

O nás

Institut regenerace pořádá kurzy tance již od roku 2002. Vždy jsme se specializovali na výuku orientálních břišních tanců. Pořádáme převážně pravidelné kurzy v okrajových částech Prahy a ve východní části středních Čech. Vítáme na našich kurzech všechny ženy bez rozdílu věku či váhy. Každá si u nás najde to své. Kromě pravidelných lekcí připravujeme i víkendové pobyty, dovolené, taneční show pro veřejnost a taneční soutěže pro amatérské tanečnice z celé ČR.

Komentáře 2

  1. Dobrý den, na podzimní kurzy se zatím není možné přihlásit. Ráda bych chodila do Čelákovic. Jestli se dívám správně, tak to teď budou opravdu pátky večer? Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny