TANEČNĚ POZNÁVACÍ EXPEDICE DO JORDÁNSKA

TANEČNĚ POZNÁVACÍ EXPEDICE DO JORDÁNSKA

Dovolená v Jordánsku

Tanečně poznávací expedice. Zahájíme v úterý 13.7. odpoledne příletem do hlavního města Ammánu; zde ubytování v 4* hotelu.
– středa 14.7. ráno snídaně v Ammánu, dopoledne přesun do Aqaby. Po cestě navštívíme Mujib – trek vodou, prohlídka Aqaby, volný večer
– čtvrtek 15. 7. ráno snídaně, odjezd na pláž u Saudské Arábie – koupání, možnost šnorchlování, grilování na pláži, výlet lodí k vraku ponorky.
– pátek 16.7. ráno snídaně, přesun do pouště Wadi Rum, možnost výletu džípem po písečných dunách, spaní v beduínském kempu (spaní ve stanu na postelích), beduínská večeře – možnost návštěvy místní velké diskotéky.


– sobota 17. 7. snídaně, celodenní výlet do skalního města Petra, večer taneční seminář – místní folklorní tance, večeře v beduínské rodině, volné posezení.
– neděle 18.7. ráno snídaně, výlet z Malé Petry do Velké Petry, večer překvapení 😉
– pondělí 19.7. ráno snídaně, přesun do úchvatné přírodní rezervace Dána, kde nás po večeři čeká tančení s místními mladiky za zvuků živé kapely!
– úterý 20.7. ráno snídaně, přesun k Mrtvému moři, možnost koupání, odpoledne odlet.

  • V ceně je ubytování, přesuny klimatizovaným autobusem s osobním řidičem a snídaně. Jedná se o 550 JD, což vychází asi na 18.150 (33Kč – 1JD).
  • V ceně bude ubytování, 7x snídaně, 3x večeře v Petře, doprava vč. řidiče, průvodce.
  • Letenku si každý kupuje sám.
  • Pojištění si každý kupuje sám.
  • Taneční semináře domlouvám.
  • Možnost džípů na poušti, šnorchlování, grilování, vstup do resortu u Mrtvého moře se platí zvlášť.

Vstupy a vízum budeme nakupovat předem on-line. Cena je kolem 2.600 Kč (75JD). Jordan pass obsahuje vstup do skalního města Petra a vízum.

Těšíme se na společné zážitky nejen na této tanečně poznávací expedici do Jordánska.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny