Taneční představení v divadle GONG

Taneční představení v divadle GONG

Shlédnete ojedinělé taneční představení v divadle GONG ve Vysočanech, plné krásných vystoupení, silných emocí a veselých zážitků. Začátek je v 19:30.

Účinkující

Těšit se můžete na krásná a emotivní vystoupení lektorek Institutu regenerace Najyi, Kamily, Jany Čapkové, dále pak mezinárodně velmi úspěšných Sahar Group, Matahari Group a Kazafy International Troupe Czech republic, z Mladé Boleslavi přijedou zatančit Shareefa dancers, z Mělníka skupina Ambrosia, zastepuje Blanka Bonelli, irskou komunitu u nás zastoupí The Prague Irish Set Dancers, indické tance Garam Masala, tribal Galeb a ze Slovenska přijede náš zahraniční host Zaynab. 

Divadelní hra

Uvidíte, kterak se český Honza dostal do víru tance – navštíví mimo jiné Francii, Španělsko, Irsko, Ameriku, Maroko i Egypt.

Hrají: 

– Vratislav Hadraba – v hlavní roli našeho Honzy; Vráťa je velmi oblíbeným a ostříleným hercem v divadelním souboru AHA!

– Renata Konopásková – v roli moderátorky a průvodkyně večerem; entertainerka, tanečnice a lektorka Institutu regenerace v Praze

Součástí večera je OTEVŘENÁ SCÉNA:

od 18h vystoupí ve foyer divadla Gong studentky TŠ Institut regenerace a další nadšené tanečnice.

Moderátor

Moderátorkou otevřené scény je Marcela Nováková – tanečnice, moderátorka a lektorka Institutu regenerace v Lysé nad Labem

Otevřená scéna je pro diváky zdarma.  

Předprodej vstupenek na Taneční show Z Čech až do Orientu probíhá v Divadle Gong, na webovém portálu www.ticketportal.cz a u lektorek Institutu regenerace. Budeme se na Vás těšit. Taneční představení v divadle GONG.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny